Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zarząd Portu Lotniczego: Nie będzie volvo dla lotniska

Utworzony przez Łukasz, 10 czerwca 2011 r. o 14:54 Powrót do artykułu
Informację i komentarz zrozumiałem. Za dużo układów,kompromisów i wiary w bezkarność. Bo Polska od czasu Wałęsy jest demokratycznie skorumpowana ,a liberalny dla swoich Tusk ma i będzie miał kłopoty. Czasy podobnie jak w Ameryce,że pierwszy milion trzeba ukraść w Polsce się nie skończyły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry gospodarz ponoć zaczyna budowę objścia od stodoły ,potem chlewnia,obora albo stjnia-na końcu dom . W tym przypadku inwestycję jak widać,zaczynają nawet nie od domu ale od biżuterii.To wszystko pewnie przez tą zarazę której nosicielem jest POndzący Królik. Myślałem że skoro główny nosiciel tej zarazy odmówił przyjazdu na lotnisko to i sama zaraza go ominie ,jednakże się pomyliłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak przez durnotę pismaków którzy pewnie z inspiracji napisali o tym wszystko będzie szło z oporami. ludzie zastanówcie się, czy zakup jednego samochodu jest wart tego awantury? dlaczego wszędzie od razu węszycie spisek i korupcję, przecież najprawdopodobniej chodziło o to, żeby mieć bezpieczne, i miarę tanie w eksploatacji auto ( dlatego nie kupili innego szajsu 3literowgo). Czy naprawdę lotnisko jest warte żeby robić koło niego taki negatywny szum?? Przepraszam, ale inwestycja tak kluczowa dla miasta i województwa zasługuje na to, aby ją wspierać wszelkimi siłami, a nie czepiać się tak naprawdę pierdół. Znam większe przykłady marnotrawienia publicznych i w szczególności unijnych (a więc też naszych) pieniędzy. Podejrzewam, że artykuł jest zleceniem warchołów z PSL-u którzy, sam to słyszałem na własne uszy, mają dosrywać lotnisku w Świdniku, bo sami stracili na "inwestycjach" w Niedźwiadzie. Pozdrawiam wszystkich wspierających Lublin 2016, na pohybel ćwokom spod "green clover".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.slaski.upr.org.pl/main/artykul.php?strid=1&katid=76&aid=451
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
I tak przez durnotę pismaków którzy pewnie z inspiracji napisali o tym wszystko będzie szło z oporami. ludzie zastanówcie się, czy zakup jednego samochodu jest wart tego awantury? [/quote] tak, jest. Spółka - chodzi o lotnisko w świdniku - nie przynosi przychodów, a generuje koszty. Rozumiesz?
dlaczego wszędzie od razu węszycie spisek i korupcję, przecież najprawdopodobniej chodziło o to, żeby mieć bezpieczne, i miarę tanie w eksploatacji auto ( dlatego nie kupili innego szajsu 3literowgo). [/quote] czwarta włądza ma prawo węszyć, dzięki temu wiemy, na co idą iężko zarobione przez nas pieniądze.
Czy naprawdę lotnisko jest warte żeby robić koło niego taki negatywny szum?? Przepraszam, ale inwestycja tak kluczowa dla miasta i województwa zasługuje na to, aby ją wspierać wszelkimi siłami, a nie czepiać się tak naprawdę pierdół.
To nie są pierdoły - patrz punkt 1. Lotnisko nie przynosi przychodu, a pajac nim sterujący chce generować KOSZT. Rozumiesz w ogóle te kategorie? To nie są pierdoły, to są nasze pieniądze pajacu i nie ośmieszaj się. Ludzie przyjrzyjcie się innym województwom. Takie podkarpackie, świętokrzyskie - kiedyś do lubelskiego nawet trudno było porównać, taka wiocha. Teraz przeganiają nas we wszystkim (proponuję porównać na stronach bip pozycje WYDATKI MAJĄTKOWE do DOCHODU OGÓŁEM. Proponuję popatrzeć też na dochód podatkowy województwa przypadający na jednego mieszkańca.... [quote] Znam większe przykłady marnotrawienia publicznych i w szczególności unijnych (a więc też naszych) pieniędzy.
jak znasz - anonim do 4tej władzy i nie pi3rdol farmazonów. [quote] Podejrzewam, że artykuł jest zleceniem warchołów z PSL-u którzy, sam to słyszałem na własne uszy, mają dosrywać lotnisku w Świdniku, bo sami stracili na "inwestycjach" w Niedźwiadzie. Pozdrawiam wszystkich wspierających Lublin 2016, na pohybel ćwokom spod "green clover".
Dla mnie jestes zwykłym pajacem, szkoda polemiki. Pracujesz, albo masz obiecane stanowisko na lotnisku w Świdniku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kluk napisał:
Dobry gospodarz ponoć zaczyna budowę objścia od stodoły ,potem chlewnia,obora albo stjnia-na końcu dom . W tym przypadku inwestycję jak widać,zaczynają nawet nie od domu ale od biżuterii.To wszystko pewnie przez tą zarazę której nosicielem jest POndzący Królik. Myślałem że skoro główny nosiciel tej zarazy odmówił przyjazdu na lotnisko to i sama zaraza go ominie ,jednakże się pomyliłem.
Prosto i konkretnie wyjaśnione, tak to powinno wyglądać. Patrzymy na łapki prezesikom, jak coś, anonimy do prasy! TO SĄ NASZE PIENIĄDZE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
I tak przez durnotę pismaków którzy pewnie z inspiracji napisali o tym wszystko będzie szło z oporami. ludzie zastanówcie się, czy zakup jednego samochodu jest wart tego awantury? dlaczego wszędzie od razu węszycie spisek i korupcję, przecież najprawdopodobniej chodziło o to, żeby mieć bezpieczne, i miarę tanie w eksploatacji auto ( dlatego nie kupili innego szajsu 3literowgo). Czy naprawdę lotnisko jest warte żeby robić koło niego taki negatywny szum?? Przepraszam, ale inwestycja tak kluczowa dla miasta i województwa zasługuje na to, aby ją wspierać wszelkimi siłami, a nie czepiać się tak naprawdę pierdół. Znam większe przykłady marnotrawienia publicznych i w szczególności unijnych (a więc też naszych) pieniędzy. Podejrzewam, że artykuł jest zleceniem warchołów z PSL-u którzy, sam to słyszałem na własne uszy, mają dosrywać lotnisku w Świdniku, bo sami stracili na "inwestycjach" w Niedźwiadzie. Pozdrawiam wszystkich wspierających Lublin 2016, na pohybel ćwokom spod "green clover".
Klakier nie mający ŻADNYCH merytorycznych argumentów, o umysłowości mniejszej niż Maciek z "Klanu", kibicujący marnotrawieniu publicznych pieniędzy. Tacy właśnie chłoptasie są kibicami wyprowadzaniu kasy ze Spółki PLL za pomocą np. ustawionego przetargu, co zostało UDOWODNIONE, bo chłopaczki odszczekały swoje kłamstwa (że wszystko było OK) i wycofały się z kupna autka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Dziennik. Tak trzymać. Właśnie - w pełni się zgadzam z tekstem P. Red. Naczelnego. Stało się - bardzo dużo się stało. Odkryto pewne zakusy na wyrzucanie w błoto publicznych pieniędzy. Czy po takim incydencie można mieć zaufanie do Prezesa zarządu, który odpowiada za spółkę? z całą pewnością NIE. Przecież gdyby nie interwencja DW, luksusowe volvo już by przewoziło po ulicach Lublina i nie tylko zarząd lotniska (bo vipów jak wiadomo nie ma i długo nie będzie, o ile będą kiedykolwiek - czego oczywiście nam życzę). A czy moglibyśmy się w końcu dowiedzieć po co jest ta ekspertyza, którą będzie opracowywał Pan Zdrojkowski i ile za to zapłacimy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pochwalam dziennik, może dzieki takim artykułom bedzie chociaż troszkę wiecej uczciwosci wśród naszych władz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też sie ciesze i ciesze sie jeszcze z jednegu powodu, ze ktos wreszcie w tym dziwnym miejscu sie wział za dziwnych ludzi, i jakos te układy można złamać brawo, brawo, brawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wielkopolanin napisał:
Wladze Portu Lotniczego załtwiły sprawe z Honorem wycofały sie i dajmy spokój ,nie bawmy się w policjantów czy CBA czyli Zamiar a Realizacja to 100 procent róznicy.Brawo dziennikarze brawo mieszkancy .Niech spokojnie budują patrzac na ręce .Zakonczmy ten temat
Tu nie ma co roztrząsać czy władze-urzędnik postąpiły honorowo czy z obawy przed rozkręceniem się afery wycofały się z tego przetargu taka sytuacja nie miała prawa zaistnieć czy to się komuś podoba czy nie a wszystkie poczynania władz portu lotniczego powinny być jasne , przejrzyste i pod kontrolą bo o nasze pieniądze tu idzie i sugerowanie -Dajmy sobie spokój , nie bawmy się w policjantów czy CBA - jest sugestią niestosowną nawołującą do przemilczenia a tak być nie może bo tamte czasy szanowny minęły gdzie władza nakazywała !I nie możemy mówić tu o honorowym wycofaniu się z przetargu czy załatwieniu sprawy bo jeśli dziś odpuścimy i winni nie zostaną ujawnieni i ukarani to sytuacja kiedyś może się powtórzyć więc napiętnowanie winnych to nasz święty obowiązek w imię dobra społecznego !. Port niech się buduje natomiast winni muszą być pociągnięci do odpowiedzialności ku przestrodze dla innych ew. chętnych do takiego postępowania bo tylko tak zbudujemy w tym kraju przyczółek uczciwości ! a dla naczelnego GRATULACJE !że nie wyciszał sprawy a nadał jej medialną wartość ! -takiej gazety oczekiwałem i taką mam która nie boi się wpływowych kacyków politycznych i nazywa sprawy po imieniu -SZACUNEK i czapki z głów !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo dla dziennika i redaktora szacun!!!! dokladnie to my podatnicy bedziemy spalacac dlugi zaciagniete na budowe lotniska. najgorsze jest to ze kontrole mujsi robic dziennikarz anie urzad panstwowy o czym to swiadczy????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
I tak przez durnotę pismaków którzy pewnie z inspiracji napisali o tym wszystko będzie szło z oporami. ludzie zastanówcie się, czy zakup jednego samochodu jest wart tego awantury? dlaczego wszędzie od razu węszycie spisek i korupcję, przecież najprawdopodobniej chodziło o to, żeby mieć bezpieczne, i miarę tanie w eksploatacji auto ( dlatego nie kupili innego szajsu 3literowgo). Czy naprawdę lotnisko jest warte żeby robić koło niego taki negatywny szum?? Przepraszam, ale inwestycja tak kluczowa dla miasta i województwa zasługuje na to, aby ją wspierać wszelkimi siłami, a nie czepiać się tak naprawdę pierdół. Znam większe przykłady marnotrawienia publicznych i w szczególności unijnych (a więc też naszych) pieniędzy. Podejrzewam, że artykuł jest zleceniem warchołów z PSL-u którzy, sam to słyszałem na własne uszy, mają dosrywać lotnisku w Świdniku, bo sami stracili na "inwestycjach" w Niedźwiadzie. Pozdrawiam wszystkich wspierających Lublin 2016, na pohybel ćwokom spod "green clover".
Chłopie tu nie chodzi o volvo, tu chodzi o wiarygodność, którą jak cnotę można stracić tylko jeden raz. Jak mam teraz uwierzyć, że inne przetargi nie były, nie są i nie będą ustawione? Bezczelność facetów z zarządu przechodzi ludzkie pojęcie i to mnie irytuje. Traktują nas, obywateli jak kompletnych idiotów. Właściciele spółki, za chwilę bedą wybory, macie jeszcze chwilę aby podjąć w tej sprawie właściwe decyzje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...